The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Ветераны «Динамо» написали письмо Главе КДК ФФУ

25 апреля 2013, 19:11
0
Версия для печати Отправить
Ветераны Динамо

Недавние высказывания Владимира Линке – экс-футболиста харьковского «Металлиста», ныне выполняющего обязанности делегата ФФУ, относительно того, что судьи не пускают «Металлист» и «Днепр» в Лигу Чемпионов. Яко­бы все ошибки судей в послед­них турах Премьер-лиги в пользу соперников этих ко­манд не случайны, а вызваны влиянием на них конкретных лиц из киевского клуба.

На эти обвинения отреаги­ровали ветераны «Динамо», направившие в Кон­трольно-дисциплинарный ко­митет открытое письмо. При­водим полный текст данного обращения.

Голові КДК ФФУ Морозову Р.С.
Шановний Романе Сергійовичу!

Просимо Вас вжити дис­циплінарних заходів стосовно делегата ФФУ на матчах Прем’єр-ліги Володимира Лінке, котрий не лише грубо пору­шив Регламент всеукраїнських змагань з футболу серед ко­манд клубів ОПФКУ «Прем’єр-ліга» сезону 2012/2013 років, а й бездоказово звинуватив ФК «Динамо» Київ у корупції.

В розділі ІІІ вказаного доку­мента з назвою «Арбітраж, інс­пектування та делегування змагань» у пунктах «чотири» і «п’ять» доволі красномовно сказано:

(п.4). Офіційним особам матчу забороняється робити заяви в громадських місцях(перед громадськістю), навіть шля­хом використання електронних листів або власних інтернет-сайтів, брати участь в групових обговореннях, списках розсилок, форумах, блогах та в іншо­му, подібному до них, робити заяви у будь-якій формі та дава­ти інтерв’ю будь-яким засобам інформації, що висвітлюють матчі, що проводяться зазначе­ними вище особами, та їхню діяльність, за виключенням тих випадків, коли вони заздалегідь отримали на це дозвіл від Комітету арбітрів ФФУ. Офіційні особи мають право вільно робити заяви та давати інтерв’ю щодо якості професійних дій (виконаної роботи – арбітражу/інспек­тування) лише після того, як органи футбольного правосуддя ФФУ ухвалили своє рішення щодо відповідних матчів, при цьому вони повинні надаватись лише у вигляді уточнень та роз’яснень і не містити будь-яку оцінку технічних дій та дисциплінарної поведінки, власної або інших офіційних осіб мат­чу.

(п.5). Офіційним особам матчу забороняється підтриму­вати професійні контакти та співпрацювати у будь-якій фор­мі, навіть випадковій та нетривалій, з засобами масової ін­формації стосовно питань, пов’язаних із футболом. Офіцій­ні особи матчу в тому випадку, коли вони заздалегідь отрима­ли дозвіл від Комітету арбітрів ФФУ, мають право робити заяви та давати інтерв’ю, у відповідності до положень Статутів ФФУ та Регламенту Комітету арбітрів ФФУ, на загальні теми або на ті, що пов’язані із діяльністю Комітету арбітрів ФФУ.

Однак всупереч вимогам Регламенту і Дисциплінарних правил, офіційний пред­ставник федерації дозволив собі публічні висловлювання у ЗМІ, що несумісні з його стату­сом. Ми обурені ганебною по­ведінкою Володимира Лінке і вважаємо, що КДК ФФУ мусить дати належну оцінку його протиправним діям.

Додаток: копії публікацій у ЗМІ на 4 сторінках.

З повагою,
ветерани ФК «Динамо» Київ

Підписи (О.Дамін, І.Зайцев, С.Круликовський, В.Матвієнко, В.Мунтян, С.Решко, В.Серебряников, В.Хмельницький, О.Шпаков)

Напомним, что что раньше КДК ФФУ уже наказывала по подобные высказывания.

Ранее, был отстранен от инспектирования и делегиро­вания до 30 июня и на год услов­но Сергей Шебек, выполнявший на мат­чах функции инспектора и деле­гата ФФУ, решением Контроль­но-дисциплинарного комитета от 11 января текущего года за «некорректные, неэтичные и безосновательные высказыва­ния» в прессе. Поводом для санкций пос­лужило интервью господина Шебека для сайта UA-Футбол «Колліна – зло для українського футболу».

25 апреля 2013, 19:11
0
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3411:4310:469:598:4323:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3311:4310:469:598:4323:36
Все новости »

Другие рубрики