The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Украина должна сопротивляться экономической войне

12 октября 2014, 13:42
325
Версия для печати Отправить
Украина, Россия

Чому бойкот російської продукції один з шляхів порятунку України?

На жаль навіть в умовах війни з Росією я мало не щодня стикаюсь з найрізноманітнішими проявами українського цинізму серед «патріотів». Будучи не в змозі відмовитись від далеко не найнеобхідніших продуктів речей чи послуг російського походження «патріоти» вигадують все нові і нові виправдання для свого пожиттєвого цинізму. Ніхто не зможе мені назвати жодного переконливого аргументу чому людина з жовто-синьою стрічкою на сумці купує в супермаркеті снікерс. Жодного, крім цинізму. Це не ліки, не деталі які неможливо знайти від іншого виробника — це предмет отримання такого собі задоволення яке насправді нічого не варте. Такий цинізм я зустрічаю зараз на кожному кроці і якщо чесно мене починає від нього вже вивертати.

Читайте: Кремль закрыл проект «Новороссия»

Вчора я купила мультиварку Мулінекс в магазині Comfee, лікар прописав сувору дієту і тому ми з чоловіком фактично за останні гроші вирішили купити мультиварку. Хоч я все перевірила, але вдома на клапті паперу знайшла інформацію, що імпортер Росія, в Комфі звичайно її назад не прийняли і гроші не повернули. Знайшли дешевшу мультиварку на Rozetka.ua, фірми Філіпс, на сайті все перечитали — жодної згадки про Росію. Привозять з доставкою — на коробці та ж сама історія — імпортер Росія. Відправили кур’єра назад на склад разом з Мультиваркою. В результаті я без мультиварки і без грошей. І хоч я судитимусь із Комфі я майже впевнена, що це закінчиться нічим.

Але до чого це я веду. В умовах війни, коли щодня від рук росіян за наказом російського президента гинуть наші солдати українці продовжують віддавати колосальні гроші окупанту. Пожертвувавши сто чи навіть тисячу гривень на українську армію в сухому залишку ми віддаємо на армію окупанта в сотні разів більші суми. Саме тому Росія продовжує захоплювати наш ринок, саме тому вибір з кожним днем стає все меншим і окупант без зброї захоплює і паралізує нашу економіку і наш мозок, бо якщо людина не здатна відмовитись від Снікерсу чи мультиварки то хіба вона відмовить допомагати окупанту під страхом смерті? Хіба адреналін в голову вдарить.

Читайте: Успешные бои украинских солдат

І не варто говорити про наших солдат які захищають Україну на сході — це одиниці в порівнянні з населенням України, яке насправді щодня в магазинах зраджує тих хто там гине. І хай говорять багато, але сьогодні я буду песимістом — з такими українцями перемога України в цій війні неможлива. І нам доведеться заплатити страшну ціну за такий цинізм і безпринципність і платитимемо ми не папірцями які віддаємо в магазинах, а життями, своїми і наших рідних і друзів — вже платимо.

12 октября 2014, 13:42
325
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3411:4310:469:598:4323:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3311:4310:469:598:4323:36
Все новости »

Другие рубрики