The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Украина определилась, что делать с гуманитарным грузом России

13 августа 2014, 15:52
142
Версия для печати Отправить
ирина геращенко

Народный депутат Украины (фракция УДАР) Ирина Геращенко отказывается от гуманитарной помощи России, уверяя, что Украине самой по силам помочь Донбассу:

«Про гуманітарну місію. Мені і правда цікаво, чому інтелектуальна частина фб і журналістська аудиторія ведуться на російську пропаганду, довіряючи ій , поширюючи ту маячню і не довіряючи украінським офіційним джерелам.

Перше( в сто перший раз). Ніякий російський конвой і колону в Украіну не пустять. Якщо вони самі таки надумають вдертися- це буде пряме військове вторгнення. Двічі цей сценарій ми зупинили. Надзвичайно важкими дипломатичними зусиллями.

Читайте: Гуманитарный конвой меняет маршрут

Друге( теж в сто перший раз). Ми не зверталися до РФ ні ха якою допомогою і вона нам не потрібна. Украіна сама в стані забезпечити харчами жителів Донбасу. Проблема лише в тому, що територія окупована і наш груз терористи туди не пускають. Як і не дають вивезти дітей чи звільнити заручників.Сили АТО звужують кільце навколо бандитів і при цьому намагаються уникнути жертв серед цивільного населення. Яке потерпає від складноі гуманітарноі ситуаціі, що склалася в Луганську і Донецьку.

Третє. Тому Президент звернувся до Міжнародноі організаціі Червоного Хреста з проханням організувати міжнародну гуманітарну місію на територіі, що знаходяться під терористами. Там наші громадяни- діти, старі люди. Ми не можемо безпечно завезти ім продукти, нас не пускають, місію Червоного Хреста пообіцяли впустити. Якщо для того, щоб громадяни Украіни отримали продукти першоі необхідності , необхідно, щоб в гуманітарному грузі був російський елемент( бо ж терористи залежні від Кремля, а Кремль тут перед всім світом розігрує спектакль про доброго гуманітарного царя ), якщо це квиток, щоб діставити груз- ок. Але — ніяких російських машин, водіів, конвоірів і миротворців тут не буде.

Четверте. Після того, як з Червоним Хрестом украінська сторона узгодила маршрут, логістику і інші технічні питання, ми почали формувати нашу гуманітарну колону, яка вже завтра відправиться в рамках міжнародноі гуманітарноі місіі Червоного Хреста в постраждалі від покидьків регіони.

Читайте: Кабмин отвечает России гуманитаркой

П’яте. Що буде з 280 камазами? Якщо там гуманітарка- іі перевантажать на украінському кордоні для потреб Червоного Хреста і під юрисдикцією Червоного хреста і тільки в такому вигляді вона може іхати в постраждалі райони. Ніяк інакше. Що в тих машинах — невідомо. Може, вони пусті , а іх водіі — спецназівці. Може там заборонені до ввозу предмети. Тому ця колона в Украіну легально і офіційно не війде. Ніяких російських машин, георгіівських стрічок, зірок, водіів і конвоірів тут не буде. Це є офіційна позиція влади.

Шосте. Всі , хто істерять, як Украіна взагалі може погоджуватися на російський елемент в грузі, чомусь не чують ключового: ми не просили і не просимо, ми зупинили двічі вторгнення, ми не приймаємо колону і конвой, на територію, контрольовану украінською владою нічого ніхто не везе. На територію, де орудують контрольовані Кремлем бойовики, потрібно завезти харчі — для невільних заручників, громадян Украіни, і якщо для найманців присутність російського елементу в міжнародному гуманітарному грузі є квитком для того, щоб цивільне населення це отримало- ок.

Це все одно, як хтось засуджує , що в роки війни на окупованій німцями територіі хтось з місцевого населення з’ів німецьку галету. Перестаньте думати категоріями диванноі сотні: все пропало, все здали. Украіна не йде ні на які московські сценаріі, ми тримаємося, як би важко це не було. Ну, і як ми не погоджуємося з присутністю російських продуктів і товарів в гуманітарці- то давайте почнемо з себе. Не варто розмірковувати про гуманітарні конвоі на диванах, попиваючи пиво » Балтика», заідаючи цукерками » Червоноі Москви» і бутербродом з сахалінською ікрою. Почнемо з себе, друзі.»

13 августа 2014, 15:52
142
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2913:0112:2312:1410:469:599:268:4323:4621:4620:4116:3216:2314:2913:3312:4712:0311:4310:46
Все новости »

Другие рубрики