The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Сумбурные заметки ведущего вечернего Hromadske-on line. 26 июня

26 июня 2014, 15:18
21
Версия для печати Отправить
Яневский

Даниил Яневский — доктор исторических наук, профессор кафедры журналистики Украинского католического университета, автор серии исторических исследований под общим названием «Проект Украина». Один из основателей и ведущий «Громадського TV» поделился с The Kiev Times своими чувствами и несовершенными со всех точек зрения мыслями, которые рождаются в студии во время вечерних разговоров с гостями.

Сумбурные заметки ведущего вечернего Hromadske-on line, який 26 червня випадково (?) потрапив на зустріч off the records з одним з найвищих посадовців в державі.

Дуже коротко.

Вона справила надзвичайно гнітюче враження.

Абсолютно неприйнятний і незрозумілий склад учасників.

Зміст зустрічі засвідчив багатьом і давно зрозумілу річ: державне керівництво абсолютно не розуміє, не бачить основних зовнішьно- та внутрішньополітичних трендів. Наслідок – неадекватні кроки, неадекватна риторика, спрямована на зовнішній світ – як український, так і неукраїнський.

Читайте: Крымская помеха

Відсутня державна стратегія.

Центру ухвалення рішень не існує.

Осмисленої інформполітики (врешті-решт будь-якої іншої) в цих обставинах побудувати неможливо.

Це все ще можна поправити — якщо діяти рішуче, швидко, цілеспрямовано. На це треба мати тільки волю. Все інше зроблять професіонали.

В іншому випадку — і дуже скоро — владу будуть виносити через вікна різних поверхів — якщо добродії не встигнуть вибігти через двері. Латинкою це називається defenistrtio (прошу не плутати з defloris, але і то з ними станеться, причому у жорсткій формі). Запрошення на перемовини з бандитами політичний труп у вигляді “старця Марченка” – це державна зрада. Це – неприйнятно. Як і багато чого іншого. Наприклад, подальше існування політичного небіжчика, яким є Верховна рада.

Читайте: Царев возглавил ДНР и ЛНР

Народові треба пояснити прості речі: навіщо існує держава Україна? За що на східному фронті гинуть кращі з кращих? Чому влада ігнорує вимоги громадського сектору? Чому посадовці всіх рівнів – від Президента до його районного представника не звітуються щотижня перед людьми – що зроблено, що незроблено (і чому), що планується зробити? Чому не скасовані реєстрації компартії та ригів? чому не віддані під трибунад посадовці МО, які третій місяць поспіль не можуть забезпечити наших солдат навіть питною водою? чому не ухвалюється закон про право українців на вогнепальну зброю? Чому не надається право на українське громадянство вихідцям з України та їх нащадкам – тим, який наш народ і Україна значною мірою зобов’язані збереженням національної, культурної ідентичності, сотням мільйонів доларів гуманітарної доомоги (але не тільки) та багато чим іншим? чому до буцегарні не доправлено Космоса? Чому не знесено паркан навколо держдач в Конча-Заспі, а їх продовжують охороняти бійці УДО? Чому на посаді посла в США все ще перебуває пан Моцик, якого його ж співробітники називають ласкаво “пан Поцик”?…

І так далі, і тому подібне.

Слава Україні!

26 июня 2014, 15:18
21
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3412:0111:4310:469:599:268:4323:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3411:4310:469:59
Все новости »

Другие рубрики