The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Россия прекращает войну с Украиной

28 сентября 2014, 13:01
259
Версия для печати Отправить
Нусс

Политический аналитик Павел Нусс считает, что Россия прекращает войну с Украиной:

Президент Росії Володимир Путін, на мою думку, починає процес згортання війни з Україною, і ці наміри супроводжуються багатьма політико-економічними факторами, які без сумніву, в кінцевому результаті призведуть до відкритого звернення Путіна до народу Росії, в якому він оголосить що Росія виграла війну, обґрунтувавши цей крок «історичною місією», Кримом та створенням умов для «розширення руського міра» в інших географічних площинах.

Читайте: Опасные действия России ослабляют ООН

Такими факторами є запровадженні Заходом санкції, економічна ситуації в Росії в результаті цих репресалій, назрівання «дворового перевороту» в Кремлі, і…ринок енергозбуту. Сюди ж можна включити останній візит Президента Порошенка в США, в ході якого сторонами було досягнуто чи мало домовленостей військово-політичного та геостратегічного характеру, більш того, український план мирного врегулювання ситуації на сході суттєво впливає на дезорієнтацію МО РФ. З огляду на ці фактори, які змушують Путіна відступити, агресор трансформує російську кампанію в Україні в «поневолення» сусідніх держав, таких як Білорусь та Казахстан. Тобто, ретранслятор Кремля В.Жириновський вже створив пропагандистський фон для вторгнення Росії в Казахстан, і цей акт відбудеться синхронно з капітуляцією Росії в Україні. Таким чином, Путін пролонгує стримання ЄС та США щодо введення додаткових санкцій, водночас, забезпечить непомітною для росіян капітуляцію в Україні. Так, вторгнення в Казахстан не буде «українським сценарієм», і від прямої військової активності відмовиться, але питання захисту економічних інтересів Росії та «захист прав росіян» (майже 30% від загальної кількості населення країни) в Казахстані – буде основною політикою Кремля по відношенню до Астани.

Чому я прийшов висновку щодо намірів Росії в України.

Під час газових переговорів, експерти з енергетичних питань приходять висновку, що Газпром готовий поступитися Україні заради збереження ринку збуту газу, і фактично готовий продати свою капітуляцію, питання лише в часі та гнучкості українського уряду. Своєю агресивною кампанією в Україні, Путін де-факто досяг однієї з головної мети – укріплення влади та перетворення думаючого російського виборця в контрольовану біомасу, створивши певні умови для абсолютної перемоги на виборах в 2017 році. Але, на моє переконання, він помиляється, адже російський бізнес вже сьогодні визначився з наступним президентом, і кандидатура Путіна розглядається лише як подразник для перемоги М.Ходарковського.

Читайте: Россия заинтересована в восстановлении мира

P.S. Літом 2013-го року я попереджав, що Росія готується до анексії Криму та війни з Україною, але нажаль, тодішнім секретарем РНБО А.Клюєва будь які сигнали були проігноровані, з відомих вже причин. Тому, перед тим, як піддавати критиці мою версію розвитку подій, перевірте в Googl мої прогнози, за тегами «Нусс, Росія, Крим, Війна».

28 сентября 2014, 13:01
259
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2913:0112:2312:1410:469:599:268:4323:4622:4721:4620:4118:5616:3216:2314:2913:3312:4712:03
Все новости »

Другие рубрики