The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Бригинец видит, кто работает на Путина

5 сентября 2014, 7:28
34
Версия для печати Отправить
Бригинец Александр

Добровольческие батальоны, которые начали вчера протестные движения возле Администрации президента, бросили президенту Украины месседж о том, что реакцией на мирный диалог с Россией может стать новый Майдан.

Народный депутат Украины (фракция «Батькивщина») Александр Бригинец считает, что страна не стоит перед выбором — война или Майдан. В словах Александра Михайловича, правда, много внимания уделяется таким терминам, как «провокация», «технологии», «Путин»…

— Стоит ли Украина сейчас перед выбором — либо война, либо новый Майдан?

— Ні, звичайно. Учора приходили люди з 12 батальйону, через те, що розповсюдили дезінформацію, що, мовляв, у батальйоні багато вбитих і багато поранених.

Я знаходився там, все це бачив. Є один загиблий і семеро поранених, але поранених легко. Таким чином, великої трагедії не сталося.

Є певні проблеми, але через те, що є багато засобів масової інформації, ось такі як ви зараз… Ставите питання, щоб розхитати ситуацію в Україні, а не нормалізувати її.

Вопросы задаются для того, чтобы разобраться в ситуации…

— Ваше питання прозвучало не коректно. Наступне запитання.

— Не ставится цель провоцировать ситуацию…

— Якщо людині пропонуються два варіанти відповіді і обидва погані, значить, її провокують. Я вам говорю, що жоден із варіантів не є правильним. Якби ви хотіли поставити коректно запитання, то сказали б: що на вашу думку відбувається? Я журналіст і знаю як це робиться. Будете розповідати! Слухаю ваше наступне запитання.

Читайте: Украина переходит в тактическое наступление

— Есть ли сегодня угроза для Порошенко от тех сил, которые выступают против его мирного плана?

— Прихильники мирного плану думають, що буде обмін полоненими і спільний контроль над кордоном. Я боюся, що спільний контроль за кордоном неможливий. Путін на таке не піде. Це перша людина, яка проти мирного плану Порошенка.

— В Украине есть силы, которые против этого плана?

— Звичайно, в Україні є сили, які підтримують Путіна. Але найперша людина, яка проти цього плану, це сам президент Росії. Щойно запропонували мирний план у Мінську, як наступного дня відбулася атака військами. Далі — тільки-но йде мова про ще більший мирний план, як відразу ж починаються масовані атаки. Тому повторюся ще раз — найбільший мерзотник в цій ситуації — це Путін.

Є багато ЗМІ, які контролюються політичними силами, яким вигідний такий стан речей. Тому логічно, що в Україні є політичні сили, що проти мирного плану і є путінські агітатори, які теоретично говорять про мир, але насправді роблять все для того, щоб їх зірвати.

Читайте: Комбат «Азова» предупреждает об угрозе

— Как воспринимать позицию лидера «Правого сектора» Дмитрия Яроша о том, что не может быть никаких компромиссов с Россией?

— Чекайте, Ярош не є лідером партії, яка має велику підтримку чи свою фракцію у парламенті, як навіть та ж Партія регіонів. Не має серйозного політичного впливу на події,що відбуваються.

Залякування Яроша — це ще одна технологія російських ЗМІ, які проти України. І те, що ви зараз починаєте говорити про Яроша, говорить про те, що ви працюю на них. Ролі Яроша тут немає ніякої.

— Какая позиция в этой ситуации губернатора Днепропетровской области Игоря Коломойского?

— Не знаю. Я ніде не читав офіційної позиції Коломойського щодо цього.

 

5 сентября 2014, 7:28
34
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2913:0112:2312:1410:469:599:268:4323:4622:4721:4620:4118:5616:3216:2314:2913:3312:4712:03
Все новости »

Другие рубрики