The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Путин занервничал

13 августа 2014, 7:51
68
Версия для печати Отправить
Зорян Шкиряк

Советник министра МВД, кандидат на президентских выборах-2014 прокомментировал на странице  в Facebook последние события, связанные с «гуманитарной миссией» России. Из этических соображений некоторые фразы и слова выброшены.

«Гуманітарний конвой» Путіна — дурня! Чергова технологічно-інформаційна, брудна, політична провокація Кремля, з гнилим запахом рашистського шантажу. Не виключено, що почнуть підіймати великий кіпіш на кордоні, під час спроби провести свою «гуманітарку».

Будуть провокувати відкритий конфлікт, можливо збройний. Верещатмуть, що їх не пускають надати «допомогу знедоленим жителям» Донбасу. Щоправда, звично не згадають, що саме їхні «Гради», пушки, міномети, танки та їхні найманці. кожного дня, вбивають наших людей і саме вони відповідальні за горе, біль, сльози і смерті українців. Брехуни, безумці, циніки, вбивці!

На мій погляд, мета цього ганебного «дійства» очевидна — затягування часу, відволікання уваги від масштабних поразок російських терористів на Донбасі та спроба перегрупування сил бойовиків. Крім того, (Путин — Авт.) використовує цей привід, як свого роду месидж ДНР-ЛНРівським покидькам, мовляв: «тримайтеся, ми скоро прийдемо на допомогу»… Кривавих варварів планомірно, послідовно і масово знищують сили АТО — маніяк нервує.

Читайте: Заговор против нового Майдана

Одним словом, він намагається використовувати привід «конвою», як засіб для підвищення «бойового духу» недобитих бандитів. Але кремлівський параноік помиляється. В окупованих містах рядові бойовики у відчаї, панікують, деморалізовані. Вони програють війну на Донбасі і усвідомлюють, що скоро кінець. Звідси масове дезертирство. Саме тому, психопат-маніяк направив сюди своїх спецназівців-мародерів, професійних снайперів, диверсантів ГРУ, кадрових військовиків ЗС РФ. Здебільшого, нашим передовим штурмовим батальйонам протистоять саме вони. Звісно, він щедро оплачує такі криваві «послуги» своїм вишколеним нукерам. А от фінансування проектів «ДНР-ЛНР-Новоросія» — Путін закрив.

Миттєва втеча кремлівського холопа Бородая та панічна істерика Гіркіна — цьому яскраве підтвердження. Тікають, здаються, «зливають» один одного без вагань. І останнє. У нас, попри все, сильні і боєздатні Армія, Нацгвардія, добровольчі батальйони! У нас — дух патріотизму і віра в перемогу! Україна ніколи не пропустить на свою територію жодної російської вантажівки! Всі ж усвідомлюють, що пропустити сюди ці «білосніжні камазики» — це запустити ГШ ЗС РФ. Отже, хоче погратися — хай спробує, сам з собою. Полізе — битимемо ворога на кожному сантиметрі нашої священної землі. А зараз,нам потрібно не зупинятися і йти в наступ. Крок за кроком звільняти нашу землю і добивати криваву терористичну наволоч. Жорстко і безкомпромісно — знищувати! Сили АТО не відступлять до повної перемоги над російською червоно-коричневою чумою!

13 августа 2014, 7:51
68
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3412:0111:4310:469:599:268:4323:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3411:4310:469:59
Все новости »

Другие рубрики