The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

За что власть невзлюбила Майдан

10 июля 2014, 7:13
40
Версия для печати Отправить
евромайдан

Генеральный прокурор Украины Виталий Ярема на брифинге заявил о том, что участники евроМайдана должны в ближайшее время освободить захваченные административные здания, а против тех, кто будет давать отпор, не исключен силовой вариант со стороны правоохранительных органов. Эта тема, которая уже вызвала в обществе резонанс, стала предметом беседы корреспондента The Kiev Times с представителем нынешней власти, до недавнего времени оппозиционером, активным участником евроМайдана, народным депутатом Украины (фракция «Батькивщина) Александром Бригинцом.

Читайте: За что боролась Новороссия?

Разговор получился крайне неоднозначным. Читателей мы просим запастись терпением и прочитать беседу до конца.

— Люди стояли на евроМайдане за нынешнюю власть. А теперь она их собирается разогнать. Справедливо?

— Те, що Віталій Ярема стояв на євроМайдані три місяці, я точно знаю. А хто з тих людей, які зараз на Майдані, стояв тоді, я не знаю.
Ті люди, які стояли на євроМайдані, зараз знаходяться у військових підрозділах Національної Гвардії або на виробництві, для того, щоб піднімати економіку, обороноздатність і т.д. України.

Ми стояли проти режиму Віктора Януковича, проти уряду Миколи Азарова, за євроінтеграцію. Режиму Януковича немає, режиму уряду Азарова немає, євроінтеграція є.

Таким чином, ті люди, які виступали проти ТОГО  (здесь и далее большими буквами выделены слова, на которых Александр Бригинец делал акцент — Авт.) режиму, вони стояли на євроМайдані. Якщо ж є люди, які виступали проти нинішнього президента, проти нинішнього парламенту і проти євроінтеграції, то це зовсім інші люди. Я би швидше назвав би таких людей, як Антимайдан. Якщо це Антимайдан, то він збирається традиційно в іншому місці.

Якщо ми говоримо про дух євроМайдану, про потребу проводити Народні Віче, регулярно, і обговорювати громадянські позиції, то це, безумовно, потрібно проводити і необхідно. В неробочий час, в неділю. Збиратися, обговорювати і влаштовувати дискусії. Це нормально. А якщо ми говоримо про те, що люди повинні й далі стояти на Майдані і збирати гроші на своє утримання, тоді як вони могли б працювати у критичний для країни час на благо України, щоб подолати російську інтервенцію, тут я не дуже підтримую такі бажання людей — не працювати, а просто стояти. В той час, коли державі конче необхідна допомога.

Щодо заяви Яреми. Віталій Ярема сказав, що порушувати закон немає права ніхто. Якщо ми говоримо про те, що не можна захоплювати державні органи в Донецьку, то цього не можна робити й у Києві. Бо коли ми говоримо в контексті Донецьку, то це — сепаратисти, а коли говоримо про Київ, то кажемо — так це ж євроМайдан, це ж хороші люди. Закон один для всіх, незалежно від того, в чиїх інтересах ти стоїш. Захоплювати адміністративні будівлі НЕ МОЖНА! Якщо це та держава, до якої ти ставишся з повагою, якщо це та держава, яку ти підтримуєш. Євромайданівці, наскільки я розумію, стояли ж проти Януковича і Азарова, чи не так? Ті люди, які РЕАЛЬНО підтримують Україну, які РЕАЛЬНО хочуть їй добра, повинні допомагати країні стати на ноги, допомагати вирішити ті проблеми, які виникли через Януковича.

Читайте: Губарев оправдался

Це означає, що молоді, здорові хлопці (якщо у них є настрій і бажання) повинні записуватися до АТО добровольцями. А ті хто справжні євромайданівці, ті якраз так і вчинили. Місце на Майдані зараз зайняли ті, хто туди не поїхав. І коли зараз на Майдані ходять «мальчики в бронежилетах» з загнутими пальцями, то вони мені дуже нагадують антимайданівців, які не розуміють, чого вони хочуть. Ховаються від телекамер…

Ось порівняйте: якщо раніше, коли приїжджало на євроМайдан телебачення, то кожна людина, навіть перебуваючи в опозиції до Януковича, ризикуючи потрапити за ґрати, не приховувала і показувала себе, говорила: «Так, я проти Януковича». Зараз приїжджаєш на Майдан — усі ховають обличчя. Хіба не так було на Антимайдані? Точно так. Саме тому у мене є відчуття того, що СЬОГОДНІШНІЙ євроМайдан дуже нагадує колишній Антимайдан.

— Извините, но, если не проведена перегрузка власти, если не проведены парламентские выборы, не внесены изменения в Конституцию, не принят закон о люстрации, не приняты законы о децентрализации, если это стоят действительно евромайдановцы, которые хотят этого…

— Стоп, стоп, стоп! Що це за маячня! Які у нас були гасла на євроМайдані? Євроінтеграція — раз, відставка уряду Азарова — 2, відставка президента Януковича — 3! ЦЕ були гасла євроМайдану. А децентралізація і тому подібне, перевибори парламенту — всього цього не було серед вимог євроМайдану! Не треба вигадувати те, чого не було! Підніміть пресу і подивіться, які були гасла євроМайдану! Прості і зрозумілі: у відставку владу, але в першу чергу — це євроінтеграція. Люди почали з гасел про євроінтеграцію, і тільки після того, як Янукович застосував силу проти мирних людей, з’явилося інше гасло — у відставку Януковича і уряд. Ось ЦЕ були головні гасла — вони виконані. Стосовно інших гасел, то їх було сотні. Якщо стояти на Майдані до того часу, поки хтось за нас змінить державу, то у мене немає поваги до ТАКОГО євроМайдану.

Ми всі повинні проводити свої зміни, а не чекати, що хтось за тебе щось змінить. Незалежно від того, чи ти льотчик, сантехнік чи депутат якогось рівня.

Головні гасла євроМайдану названі, вони — виконані. Всі інші вимоги виконувати чужими руками? Ну це вже знаєте…Це не правильно. ЄвроМайдан так не робить. Він сам робить зміни, а не вимагає, щоб хтось за них ці зміни зробив.

— Но разве не были одни из требований евроМайдана — принять закон о люстрации, о перезагрузке власти?

— Стоп! Гасло про люстрацію з’явилося лише в останні дні євроМайдану. Але на євроМайдані не було гасел знищити сепаратистів, і багато чого іншого. Тому говорити, що — ось хтось буде вирішувати всі проблеми, а я буду стояти на Майдані за рахунок громадян, що приносять гроші до того часу, поки якийсь дядя не перемінить країну повністю… У мене таке поваги не викликає.

Хочеш допомогти країні? Бери лопату в руки, ручку, автомат, що можеш — і йди працюй на благо своєї країни.

Читайте: Советы Путину от Бжезинского

— Прежняя власть полгода назад говорила то же самое, точь в точь: хочеш допомогти країні? Бери лопату в руки і йди працюй!…

— Якщо людина підтримувала ТУ владу, вона брала лопату в руки і працювала. Якщо люди, які стоять на Майдані, не підтримують нинішню владу, яка прийшла після повалення Януковича, то вони повинні прямо сказати, що вони — контрреволюціонери, що їхня мета — знести ЦЮ владу і повернути СТАРУ. Скажу більше — це так і є. Сьогодні багато з того, що відбувається на Майдані, фінансується старою владою. І для тих, хто маніпулює людьми, які стоять на Майдані, мета — в момент, коли в країні серйозні, тяжкі проблеми, переключити увагу на більш дрібні проблеми, і почати розтягувати головну проблему на шматочки дрібних проблем.

На жаль, за нинішньої ситуації в країні, у нас головна проблема — перемогти сепаратизм, втручання у внутрішні справи України Росією і досягти спокою, який вкрай необхідний країні. Ті люди, які підтримують ЦЮ владу і не бажають зла ЦІЙ Україні, повинні допомагати цій владі і цій країні. А ті, хто хоче, щоб був інший президент, наприклад, Янукович, або інший прем’єр, наприклад, Азаров, частина України, щоб…Ті — ось ТАК вчиняють…

Я вже говорив — хочеться покращення соціальних пільг? Розумію — Росія зацікавлена в тому, щоб розтягнути гроші, які йдуть на армію та соціальні пільги. Так, що, нам розпустити армію? Не посилювати її? Роздати людям по тисячі гривень і будемо задоволені, що у людей є такі гроші? Коли війна, тоді треба думати про Батьківщину. А той, хто думає про себе… Я не ставлюся з повагою до людей, які вважають, що під час відкритої інтервенції таких потужних і антиукраїнських сил, як Росія, хтось ставить вище свої інтереси вище, ніж державні. Для мене, наприклад, інтереси держави важливі.

Я виступав відкрито проти попереднього уряду, і не приховував цього. І якщо є у ЦЬОГО уряду вороги, то вони будуть робити так само. Тому ми повинні прямо сказати: люди, які на Майдані, діють так, як ми діяли проти попереднього уряду. І це — Антимайдан і контрреволюція, вороги нинішньої влади. Вони не мають на це ображатися. Я, наприклад, не ображався, коли про мене казали, що я проти Януковича.

— То есть, вы считаете, что евроМайдан выполнил свою миссию абсолютно и полностью?

— ЄвроМайдан ставив одну мету: євроінтеграцію. Він її виконав. Я вважаю, що люди повинні працювати.
Якщо ви підтримуєте режим, який БУВ, то ви при ньому працювали, якщо ви не підтримували, то ви виходили на акцію протесту. Якщо ви підтримуєте нинішню владу і Україну в боротьбі з російськими наймитами та євроінтеграцію, то ви підтримуєте цю владу і працюєте. Якщо НЕ підтримуєте, то виходите на Майдан, і замість того, щоб працювати, влаштовуєте акції протесту. Я абсолютно спокійно ставлюся до того, що вороги нашого уряду, нашого президента, нашої армії роблять усе можливе, щоб ускладнити життя для усіх. Все абсолютно логічно. Я їх розумію, вони вороги. Нічого не вдієш.

Є такі люди, а є й такі, які це фінансують. Ті, хто фінансував Антимайдан, тепер фінансують ЦЕЙ Майдан. Треба говорити про те, що є п’ята колона сепаратистів сьогодні працюють в колі майданівців. Там багато людей, які не розуміють, що взагалі відбувається. Вони щиро приходять на Майдан, висловлюють думки. Але це не ті, хто по ночам стріляє і отримує за це гроші. Ми ж говоримо про людей, які порушують закони, стріляють. А про рядових людей, які підтримували євроМайдан, так само, як і Антимайдан і майдани сепаратистів, ніхто нічого не говорить. Це громадянське право кожної людини висловлювати свої думки. Але порушувати закони не можна.

— Но, если до сих пор не дан ответ: кто стрелял в участников Евромайдана…

— А як дати цю відповідь, якщо у Януковича було кілька місяців, щоб знищити всі докази? Ми ж розуміємо, що у нього було достатньо часу. Чи ви думаєте, що він усі докази зберігав у себе в столі, і коли прийшла нова влада, то просто витягла їх?

Зараз злочинці намагаються зробити усе, щоб ці докази знищити. Звичайно, що цих злочинців треба знайти. І я дуже сподіваюся, що, незважаючи на всі труднощі, злочинці будуть знайдені і покарані. Та я розумію, чому все це так довго робиться. Бо спочатку треба було знайти тих, хто стріляв у антимайданівців, а сьогодні треба розкрити десятки, ба, навіть сотні злочинів, які важливі для держави. Все, що за старої влади робили депутати, фінансисти і убивці, які продовжують убивати людей. Так що, потрібно взяти в сто разів більше слідчих? Так де ж їх узяти? Ось тому доводиться розслідувати одночасно сотні справ.

— Но нет открытых судов над преступниками старой власти, к власти приходят олигархи. И не является ли откровенным издевательством над народом собирание по 5 грн. на украинскую армию, когда можно конфисковать у преступников незаконно полученные средства и перечислить в фонд армии?

— Ви комуніст? Ви працюєте у виданні, яке фінансують олігархи і хочете, щоб порушувався закон, як це робили комуністи, по типу «грабь награбленое»? Так не буває. Якщо ми вчимося будувати цивілізовану країну, то ми змушені діяти по закону. Ви хочете, щоб награбоване брали у незаконний спосіб? Ні. Треба зробити чимало роботи, провести чимало слідчих дій і судів. Чи ви пропонуєте створити, так звані, трійки? Сядуть троє революціонерів, переговорять між собою і вирішать — ось Ринат Ахметов тут якось не так себе веде, давайте відберемо половину? Ні, це повинно бути зроблено законним способом. Я категорично проти того, щоб відбирали власність без належного слідства. В іншому випадку, чим ми будемо кращі від Януковича, який забирав усе, що йому потрібно?

Читайте: Европарламент слеп

Щодо акції у 5 грн., я вважаю, що це правильно. Не тільки з точки зору того, що людина допоможе армії, а й із моральної сторони, коли людина не може піти на фронт, але може перерахувати, щоб відчувати, що зробив правильний і хороший вчинок. Дати відчути кожній людині, що вона причетна до покращення ситуації в армії, на мій погляд, це дуже правильно. Від п’яти гривень армія не стане багатшою і від п’яти гривень людина не стане біднішою. Але у тисячі людей є відчуття, що вони хоч якось допомогли українській армії.

— Из тех, кто стоит на Майдане, есть, по-вашему, какой-то процент людей, которые считают, что революцию, ту настоящую, в которой принимали участие и вы, нужно развивать?

— Там дуже багато людей, які хочуть виправити результати революції і щоб до влади прийшли інші, конкретні люди. Як це часто буває, після демократичних революцій настають контр-демократичні революції. Згадайте революцію Лютневу 1917 року, а після неї, згадайте, була Жовтневу.

Є люди, які хочуть під іншим соусом змінити владу, є люди, які це реалізовують за гроші, а є люди, яким тяжко живеться і вони переконані, що в цьому винні ті, хто зараз при владі.

Люди, які нині при владі багато роблять хороших справ, але багато роблять і помилок. І з одного боку є намагання змінити владу, а з іншого — брак досвіду правильно вести війну. Все це призводить до того, що обурення у людей виникає, це правда. Але! Є різні обурення. Якщо ваш друг щось робить неправильно, ви ж не вбиваєте його. Накричите і підкажете, як правильно. Так і тут: якщо ми хочемо, щоб була сучасна, європейська Україна, треба терпіти і розуміти, що у демократії є свої проблеми у порівнянні з диктатурою. Диктатура може знищити враз усіх своїх ворогів, а демократія цього зробити не може.

Вороги є. Я, наприклад, обурений тим, що в парламенті сидять люди, які повинні сидіти за ґратами. Мені неприємно сидіти з ними в одному залі. Я бачу призначення людей, які мені вкрай не подобаються. Виступаю за переобрання парламенту, і бачу, що багатьом теж не подобається. Але це ж не означає, що якщо мені щось не подобається, то я одразу повинен взяти біту і бити вікна.

Читайте: В Донбассе ввели военное положение

— Так может, люди потому и стоят на Майдане, что «в парламенті сидять люди, які повинні сидіти за ґратами» или потому, что есть «призначення людей, які вкрай не подобаються»?

— А хто обрав цих людей у парламенті? Ті ж люди, які живуть в Україні. Це проблема? Велика. Подивіться на Київську Раду — скільки там пройшло депутатів від старої влади за гроші. На жаль, велика частина людей голосує за гроші. І на Майдані стоять зараз за гроші. І якщо на євроМайдані стояли люди, які б у житті грошей не взяли, то зараз люди беруть ці гроші (в силу різних обставин). Але проблеми так не вирішуються. Вони вирішуються, коли ти їх вирішуєш.

Коли якісь бабусі стоять на акціях, я це розумію — вони пенсіонерки, не працюють, їм нараховується пенсія і їм однаково — чи сидіти в під’їзді чи стояти на Майдані. А коли на Майдані, у той час як їх однолітки, друзі, колеги помирають в АТО, молодики розгулюють в бронежилетах і камуфляжі, і розповідають, що вони когось охороняють, то тут у мене виникають великі сумніви.

Не подобаються якісь призначення? Давайте йти туди, де призначення це відбулося. Не подобається, що до цього часу в парламенті сидить Олександр Єфремов (народный депутат Украины, фракция Партии регионов — Авт.)? Виставляйте пікет біля генпрокуратури з запитаннями — чи подали на Єфремова документи до Верховної Ради? І далі за логікою — пікет біля Верховної Ради: чому не розглядаєте чи не голосуєте?

А що на практиці? Приходять до Верховної Ради і кажуть: «Дайте нам денег, потому что мы брали кредиты по курсу $1=5 грн., мы хотим возвратить по этому же курсу, а долг пусть висит на украинском народе». Я на таке кажу прямо, що відстоюються шкурні інтереси. Неважливо, чи це профспілки, чи чорнобильці, чи афганці. У мене було б більше поваги, якби відстоювалися інтереси інших людей. Свої інтереси кожен може, а ось чужі…За свої бабки всі готові померти… Ну, не той у мене рівень поваги до таких.

Читайте: Двойная игра Кремля

Я особисто, підтримую тих людей, які за широку ідею, і малотерпимо за тих, хто лише за свої інтереси.

— Хотя бы мирные переговоры с людьми, которые стоят на Майдане, будут вестись на предмет того, чтобы они добровольно ушли с территории?
— Кожен воліє робити те, що хоче. Мітингуйте і протестуйте. Закони лише не порушуйте.

— Но силовой вариант разгона Майдана возможен?

— Ні, про це не йдеться. Мова лише про те, що до людей, які порушують закон, може бути застосована сила.

10 июля 2014, 7:13
40
Версия для печати Отправить
 • Alessandro Bell

  Корреспондент задаёт вопросы на русском, а собеседник, кобенясь, толкует на мове. Как это по-цивилизованному! Как по-европейски! Короче, как это в духе укров!

 • Виктор Борисович

  «Я без пропитания не могу! Где же я буду харчеваться?» П.П. Шариков.

 • Игорь

  Насколько я знаю майдан стоял против власти олигархов , против коррупции , произвола и нищенской жизни . Извините , где результаты . Получается , что майдан стоял , что бы поменять одних воров на других ? Повстанцы на Донбассе воюют против олигархической власти и фашизма . Так кто предал , а кто защищает идеалы майдана ?

  • ZE VS

   Им пол года говорили что весь этот маскарад за бабло со стороны устроили, а они — нет мы за идеалы боремся… Полные псаке короче…

   • Игорь

    За свои долларовые идеалы боролась верхушка , а дебилов как всегда поимели . Теперь в добавок утилизируют в АТО, что бы очередной майдаун не собрался .

    • ZE VS

     И о этом говорили… А они — не вы все врете… Это клиника…

 • Денис Волков

  мне кажется уже всех тошнит от слова майдан. такое ощущение что эти люди застряли в 2004 году и до сих пор не отмылись от оранжевой грязи. Подходящее слово для них — укропитеки. И вот пока эти укропитеки будут иметь хоть какую-то власть, основанную на грязной политике а не экономике — украины и ее простые жители будут в ж*пе.

  • disqus_hR9W6eNl8d

   » Подходящее слово для них — укропитеки. «——

   это проросли споры нацистского бандеризма, посеяные ещё донцовым:
   » … Донцов писал о своей семье: «таврийская, то есть, смешанная, дед до конца жизни не научился по-русски, мать называлась Франциска (Франя), тетя — Полина, их отчим был немец-колонист; рассказывала мать, что прабабка моя была итальянка; …украинца из меня сделали: Гоголь, Шевченко, Кулиш и Стороженко».

   Отец Дмитрия, Иван Дмитриевич Донцов (ок. 1840—1894), был богатым мелитопольским предпринимателем. ….

   Мать, Ефросинья Иосифовна (ок. 1846—1895), родилась в украинской семье»

   вот такие вот корни украинского нацизма…. Очень рекомендую хоть в общих чертах ознакомиться и посмотреть фотографии…

 • Пафнутий Незлопамятный

  А как «еврохохлы» будут без Мадану?
  Это же символ революции и возврата «назад, в европейскую семью»!

  Интересно, а будет ПОМОЙКА 3.0? А также «ГЕТЬ ППРАШЕНКО»?

 • Рыцарь печального образа

  «Логика» такая:
  1. Янукович был плохой парень.
  2. Майдан был против власти Януковича.
  3. Мы — не Янукович, значит мы — хорошие парни.
  4. Те, кто за нас, те — революционеры и они ушли на войну.
  5. Те, кто не ушёл на войну, те против идей Майдана, значит АнтиМайдан и контрреволюционеры, т.е. плохие парни.
  6. Плохих парней на Майдане надо разогнать и разоружить.

  То, что из-за «хороших парней» население стало ещё беднее, чем при «плохом парне», Украина потеряла Крым и получила гражданскую войну — временные трудности.

  Сала Украине! Хероям сала! :-))

 • Олег

  Мандан — база боевиков Путина с украинским акцентом.

  • Добрый Дракон

   Согласен, так начал таки Путин с первой апельсиновой революции. Крым удалось отжать только со второго раза. Первый майдан выкинул из себя «голодомор», на нём выросла небесная сотня, совершившая второй майдан. Третий майдан родит всё таки не ЛНР-ДНР, а полноценную Новороссию, Малороссию и вернёт исторические земли Венгрии и Польше. Путин стратег и миротворец, всё видел на три майдана вперёд!

 • casafas2014

  Предлагаю киевской мэрии бизнес — проект в виде музея — театра под открытым небом. Зарегистрировать, предоставить рабочие места тысячам безработных и пополнять бюджет города.

 • Мирный парень

  Забыл депутатишко лозунги сборища…нет духа признаться, что получился всего лишь бандитский передел…

 • Юрий Радченко

  Майдан это как одноразовое резиновое изделие — после использования он становится никому не нужен.

 • FoonticMF .

  А-ха-ха-ха!!! Геть с майдана майдауны! Фашистская хунта, которая пришла к власти на ваших плечах, с вами цацкаца как Янык не будет. За что боролись, на то и напоролись нищеброды безмозглые.

 • Иван Иванов

  «… у Януковича було кілька місяців, щоб знищити всі докази(о расстреле майдановцев)? Ми ж розуміємо, що у нього було достатньо часу.» — шо за бред? Какие несколько месяцев? Янукович, как известно, сбежал сразу после расстрела — откуда время уничтожить доказательства? Доказательства уничтожила уже нынешняя власть. Во Ярема дает!

 • Иван Иванов

  «Але це ж не означає, що якщо мені щось не подобається, то я одразу повинен взяти біту і бити вікна.»(с) — собственно Майдан так и поступал! А теперь выясняется, что это, видите-ли, неправильно! Ахренеть — не встать! ))

 • Александр

  Могут разгонять Майдан сколько угодно. Но все равно новый майдан будет. Увы, но бунт стал частью политической культуры и традицией как для продажной украинской интеллигенции, так и для тупого западенского сельского быдла. А значит по осени снова будет спрос на покрышки. А учитывая, что милицию отучили защищать власть, нынешним министрам и депутатам нужно смазывать лыжи.

  • disqus_hR9W6eNl8d

   не совсем так. Западенское быдло сейчас на востоке, сказал бригинец. Они теперь промеж пуль скачут. Так с самого начала было задумано олигархами…

  • Ушаков

   Майдан-при всём возможном желании окраинцев на его очередной виток предприятие коммерческое. Проплатит очередной майдан кто угодно, майдану быть, не проплатит….максимум, что будет, это недовольство жизнью и властью у подъезда на лавочке )))

  • Альберт Поротиков

   Да никуда они не выйдут, побухтят и успокоятся, самых отчаянных отметелят спец отрядом под названием уличные бандиты или вилка в глаз, для успокоения мирного населения и все. И скакать каждый вечер обязательно или свобода действительно будет для вас не пустой звук…

 • логин может быть любым

  кхм…

  как сейчас помню заявление Яроша от 03.02.2014 «полная «перезагрузка» власти, роспуск и запрет антигосударственных партий и группировок, реформирование юстиции, правоохранительных органов, спецслужб» (c)…

  почему этого не помнит Брехунец?

  это даже не к доктору, это не лечится.
  потому что только ленивый не предупреждал безмозглых майданутых на всю голову, таких как Олег Яценко.

 • voron

  Прелестно! Т.о. люди могут протестовать против режима Януковича, потому-что это правильно. Но, эти же люди не могут протестовать против нынешней хунты потому-что это не правильно!!!

  Новая дисциплина — укрологика!

  • Альберт Поротиков

   Новая метла…! Это еще не в ЕС они, а то там Янык покажется лошарой, там майдан разгонят за вечер…

 • Добрый Дракон

  Ничего не понял не рублю по мове :(((

 • влад

  дуру включил парень…..мы стояли по закону революции…те что стоят сейчас враги..дело снайперов майдана не раскрыть яник улики стырил…..как жестоко с тобой обращаются украинский народ………..одевай трусы -иди домой……следующая порция секса с представителями жкх

  • Альберт Поротиков

   Они стояли по законам пиндосии…кто сказал что у других нет прав на революцию?

 • Олександр Юрченко

  Власть в стране принадлежит народу, т.е. народ и является носителем той власти, которую сам определил и выбрал представителей для ведения дел на своей территории в границах тех прав и полномочий, определенных Конституцией. А что мы имеем на практике? Ограниченная по численности группировка, определённая как партия, используя, зачастую, зарубежные средства или средства местных олигархических кланов, развивает бурную, навязчивую рекламу предлагаемых вариантов решения стоящих перед страной проблем, убеждая народ, что предлагаемый вариант единственно правильный. Но кто, когда и как определил «правильность» предлагаемых концептов для решения тех или иных задач?

 • NH4OH

  дащаз…
  право населения на мирный протест декларировали…?

  исполняйте…

 • Oleg Pampuha

  В общем-то я тоже согласен, что так можно просто стоять на Майдане и ничего не делать, когда ты реально нужен своей стране,- это не правильно да. Но, есть один момент. Слова, что мол целью Майдана была только лишь евроинтеграция — это ложь!!! Люди вышли прежде всего потому, что прежняя бандитская власть достала своим беспределом уже до ручки, а не по тому, что украинцы просто тупо хотели в ЕС или быть далее под пяткой у кремля. Но, придурковатый Гитлер путин своей агрессией сделал всё, чтобы Украина полностью отвернулась от россии, и понятно, что теперь наш выбор однозначно быть с ЕС, а не с россией. Однако не нужно вуалировать тот факт, что после правления путинской марионетки гамнуковича у нас во власти осталось куча скрытых врагов и прочих таких же самых как он сволочей, даже тех кто был против него, но абсолютно так же относился и относится к народу Украины. Чистка в рядах власти ещё не закончена, и мы украинцы это понимаем. И «замазывать» нам глаза евроинтеграцией, что всё уже хорошо не нужно. Идём в Европу? Прекрасно! Но, если кто-то и дальше мечтает из народа верёвки вить, то тут уж хер вам господа олигархи! По этому, да, Майдан отчасти своё дело сделал, но ещё не полностью!!! И если бы пуйло не тормозил бы нас своей войной на Востоке страны, то мы смогли бы быстрее навести порядок у себя в стране и прежде всего во власти. И на сегодняшний день, хочет он того сам или нет, наш президент Пётр Алексеевич делает всё правильно и имеет поддержку народа Украины. А там, мы украинцы, теперь будем очень пристально смотреть на своих политиков и олигархов. И идолопоклонничество типа «урля-урля великому Пу» у нас в стране уже не проходят.

  • Пафнутий Незлопамятный

   » А там, мы украинцы, теперь будем очень пристально смотреть на своих политиков и олигархов»

   Сосать вы будете вместе с поляками у американцев! Вы теперь сосальщики а не смотрельщики!

   • Альберт Поротиков

    Сначала кучкой продались за гроши, остальным теперь сосать за это…

  • Гость

   Вы на майдане пое..ли страну, а пу вам нужен, чтобы прикрыть свою политическую недоразвитость. Вы никогда не могли думать головой, максимум — органами чувств, оттого и не можете признать свою убогость.

  • Альберт Поротиков

   Теперь у вас один путь ЕС, спросить у ЕС не забыли нужны вы им?

 • Александр Мышкин

  Не уходите ребяты… Без майдана будет скучно… Опять же пресса, подрабатывать надо же где-то…

 • Гость

  Хватило двух абзацев, чтобы дальше этот бред не читать. Убогая власть, убогие властители, убогий народишко на майдане. А евро-интеграции как не было, так и пока нет. Брегинець ты брешешь. Еще не факт, что новый парламент писульку ратифицирует.

 • Олександр Юрченко

  Но, как всему есть объяснения, так и всему рано или поздно наступает конец, наступает ясность, причинность и последствия, о которых потом или сожалеем, если хватает здравого смысла, или притворяемся то ли обиженными, то ли победителями, что, по сути, ни то ни другое – это всегда проигрыш, утраты, утраты будущего, потери в экономике, разочарование людей.

 • Альберт Поротиков

  За что власть невзлюбила Майдан
  А что кто-то испытывает чувства к использованным презервативам?

 • Сергей Борисенко

  Если бы я был активистом Майдана, то окопался бы там, стоял и давил на власть до тех пор, пока все народонаселение не почуствовало бы себя богатым, счастлитвым и правильно ориентированным.

«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2912:3411:4310:469:378:430:1623:4622:4722:1921:4621:0120:4119:5318:5618:2317:2616:2315:28
Все новости »

Другие рубрики