The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Парламент завалит слушания по Конституции

29 апреля 2014, 7:13
18
Версия для печати Отправить
Бригинец

Ключевой темой на сегодняшнем заседании парламента станут слушания по изменениям в Конституцию. Однако новая Конституция может как помочь стране, так и помешать. Такое предположение высказал в беседе с корреспондентом The Kiev Times народный депутат Украины (фракция «Батькивщина») Александр Бригинец.

«Сподіваюся, що депутати обговорять ситуацію так, що це допоможе країні, а не завадить», — подчеркнул парламентарий.

Читайте: Борис Филатов: «Люди разделены непониманием, а цели у всех похожи»

На вопрос о том, что может помешать нормальному обсуждению темы, представитель «Батькивщины» ответил: популизм и демагогия некоторых политиков. «Під час тих чи інших тем деякі депутати будуть навмисне робити гострі заяви, які будуть подобатися одним жителям України і не подобатися іншим. Конституцію треба приймати з холодним розумом. Потрібно визначити концепції децентралізації, але робити це треба, коли будуть припинені усі внутрішні протистояння в країні, що розпалюються російськими спецназівцями і агентами Росії. Тільки тоді, коли буде мир і спокій, буде шанс говорити про нову Конституцію. Нова Конституція — це реабілітація, а нею під час кризи не займаються», — отмечает народный депутат.

На вопрос о том, не станет ли сам факт того, что парламент начинает слушания о децентрализации, сигналом к компромиссу с протестующими в Донбассе, депутат ответил: «Під час цього обговорення почуємо багато запальних промов, які, навпаки, будуть дратувати і ображати багатьох людей — або на сході, або на заході. В парламенті багато політиків, які будуть вести більше розмов, аніж вдаватися до конкретних дій. На жаль, парламент сьогодні такий. Треба якомога швидше після президентських виборів ухвалити закон про вибори і проводити парламентські вибори. Прийде новий, «свіжий» парламент і зважено внесе зміни до Конституції. Зараз хто буде вносити зміни? Царьов? Симоненко? Олійник чи Калетник? Сьогодні багато людей, які не спроможні мислити в інтересах країни, тому розраховувати на їхню поміркованість неможливо», — считает Бригинец.

Читайте: Богословская ждет российскую армию

По мнению депутата, рассматривать в парламенте требования протестующих в Донбассе не имеет смысла. «Не можна розглядати вимоги людей, які роблять їх під дулами автоматів. Людей захопили якісь терористи, а потім ці люди висувають якісь вимоги. Є так званий стокгольмський синдром, коли люди, які знаходяться під дулами автоматів, підсвідомо починають захищати тих терористів, які їх захопили. На жаль, чимало людей в Донбасі знаходяться в стані стокгольмського синдрому. Тому терористи повинні бути заарештовані чи знищені, російські спецпідрозділи повинні бути виведені, лише після цього можна говорити про те, у кого які вимоги», — подытожил Александр Бригинец.

29 апреля 2014, 7:13
18
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2913:0112:2312:1410:469:599:268:4323:4621:4620:4116:3216:2314:2913:3312:4712:0311:4310:46
Все новости »

Другие рубрики