The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Бригинец рассказал, о чем должна помнить Россия в праздник Пасхи

19 апреля 2014, 16:23
88
Версия для печати Отправить
Бригинец Александр

С представителем власти, народным депутатом Украины (фракция «Батькивщина») Александром Бригинцом корреспондент The Kiev Times поговорил на тему того, какой подарок может преподнести своему народу власть в канун праздника Пасхи.

— Чем власть может порадовать свой народ в канун Светлого Христового Воскресенья?

— Я думаю, що завтрашнє свято Великодня — сімейне. Воно не світське, а тому відбуватиметься в родинах, релігійних громадах. Все-таки це не День незалежності чи день Конституції.

Читайте: От Януковича отвернулись соотечественники

З іншого боку, на щастя, сьогодні хоча б немає якихось екстремальних подій. І, можливо, навколо цього великого свята буде знайдено своєрідний консенсус. Може все ж таки російські інтервенти в своїй більшості християни, навіть попри те, що Росія не християнська країна (там дуже багато різних релігійних течій і конфесій). Та все ж християн там теж достатньо багато. Тому маємо надію (і це дуже важливо), щоб святкові дні пройшли дуже мирно.

Дуже хотілося б, щоб усі фігуранти домовленостей, які були досягнуті в Женеві, уважно їх почитали. А там написано, що сепаратистам треба скласти зброю, звільнити адміністративні приміщення і перейти до мирного способу життя. Це був би теж непоганий подарунок для всієї України.

— Власть дает надежду на то, что кровопролитие в Донбассе прекратится?

— Розумієте, коли в сусідній державі психічно хворий президент, то ніхто не знає того, що відбудеться насправді. Тому це питання швидше до психіатрів Володимира Путіна, аніж до всього іншого світу. Але я впевнений, що світ зможе протистояти Путіну, адже в даному випадку йдеться не про українську владу, а про увесь світ. Коли божевільний з атомною зброєю, його не може зупинити жодна країна поодинці. Треба діяти лише консолідовано. Це очевидно. Хоча, можливо б, хотілося бачити більш рішучі дії від сильних країн світу.

Читайте: Россия и Украина теряют друг друга

— Даст ли власть надежду народу перед праздником о том, что наконец-то будет работать в нормальном режиме парламент, что будет консолидированная коалиция, что будут приниматься законы?

— Влада не може контролювати парламент чи коаліцію. Ми живемо в парламентській країні, і коаліція в Верховній Раді існує. Інша річ, що вона складається з кількох десятків депутатів, які ще до вчорашнього дня були прихвоснями Януковича. Це, справді, є велика проблема. Особисто я прибічник того, що як тільки-но будуть проведені президентські вибори, треба негайно проводити парламентські вибори, оскільки у відповідності до нашої Конституції, парламент і є влада.

— Есть ли надежда для украинского народа, что будет какое-то улучшение для него в экономическом плане?

— Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк і дещо раніше, і вчора розклав по полицях ситуацію, яка є зараз в країні. Якщо Янукович, якого обирала значна частина виборців, що зараз живуть у «гарячих» точках, і Путін будуть далі нищити Україну, то нашій країні буде тяжко. Де ви бачили, що на війні якомусь народу легко?

Читайте: «Правый сектор» обойдется без Европы и США

— Что бы вы хотели сказать в канун праздника своему народу?

— Христос воскресне! Воскресне й Україна.

19 апреля 2014, 16:23
88
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2913:0112:2312:1410:469:599:268:4323:4622:4721:4620:4118:5616:3216:2314:2913:3312:4712:03
Все новости »

Другие рубрики