The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Если не соберем 226 голосов, Рада работать не будет, — оппозиционер

15 декабря 2013, 21:59
1
Версия для печати Отправить
Александр Бригинец

Оппозиция не выносит новый законопроект об отставке правительства, а собирает подписи под проектом Коммунистической партии Украины. Об этом в беседе с корреспондентом The Kiev Times заявил народный депутат Украины (фракция «Батькивщина») Александр Бригинец.

По словам депутата, две недели назад, когда парламент голосовал за отставку правительства Николая Азарова, представители КПУ заявили, что у них есть свой вариант законопроекта, а лидер фракции «Батькивщина» Арсений Яценюк добавил: оппозиция готова его поддержать.

Читайте: Мнение оппозиции о правительстве нас не интересует, — коммунист

«На жаль, тоді виявилося, що проект комуністів зареєстрований не був, тому голосували за наш варіант. А ось зараз ми взяли варіант законопроекту КПУ і збираємо під ним підписи. Я коли підписував був приблизно 108-м. Сподіваюся, що до вівторка таких підписів буде 226, а може й більше», — сказал Бригинец.

По словам Александра Михайловича, договариваться в этом случае с коммунистами и не нужно. «У законопроекті КПУ виклала свою позицію. Підписами виражаємо згоду з цим проектом. Тут якісь домовленості не потрібні. Ось якби це був спільний законопроект, тоді — інша справа, домовленості потрібні. Особисто я вважаю, що формулювання відставки уряду, викладене комуністами, неповне. Але не ставлю формулювання, за яким треба відправити уряд у відставку, вище за, власне, факт відставки. Для мене це не принципово», — отметил Бригинец.

Александр Михайлович обратил внимание на то, что речь идет не о повторном голосовании за отставку правительства, а о сборе подписей под проектом, в котором выражается недоверие составу Кабинета министров.

Читайте: Яценюк пригрозил Азарову пенсией в 1124 грн

«Рішення ухвалюватиме президент. А тому для мене не принципово, чи відправлять уряд у відставку шляхом голосування чи президент зважить на письмову недовіру парламенту. Адже Віктору Януковичу доведеться порозуміти, що більше 226 депутатів у письмовій формі висловлюють недовіру нинішньому складу Кабінету Міністрів. А якщо президент все ж таки відповідний указ не підпише, то уряд не зможе працювати в принципі, адже не матиме в парламенті більшості», — считает представитель «Батькивщины».

Александр Михайлович не согласился с тем, что две недели назад оппозиция получила негативный опыт с голосованием за отставку правительства. «Навпаки, це позитивний досвід, оскільки саме після того голосування відставка уряду наблизилася. Те, що регіонали і комуністи не голосували — це позитив. Адже після цього народ зрозумів, що домовлятися з такою владою немає сенсу. І саме тому проти влади протестують не десятки тисяч людей, а мільйони. Тепер усі антинародні рішення Партії регіонів, битимуть по цій же партії. Вже навіть на міжнародному рівні влада і президент України себе дискредитували, і ЄС офіційно заявив, що з цією владою не продовжуватиме переговори по євроінтеграції. Дуже сподіваюся, що у частини регіоналів вистачить здорового глузду підтримати відставку уряду», — сказал депутат.

Читайте: Обнародование протоколов допроса — это криминал, — юрист

На вопрос — уверена ли оппозиция в том, что опять наберется 226 голосов — Бригинец ответил: «Якщо такої кількості не набереться, Верховна Рада не працюватиме».

15 декабря 2013, 21:59
1
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2913:0112:2312:1410:469:599:268:4323:4621:4620:4116:3216:2314:2913:3312:4712:0311:4310:46
Все новости »

Другие рубрики