The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Нардеп: «Эта дебильная поправка не помешает Кличко»

24 октября 2013, 18:40
5
Версия для печати Отправить
Виталий Кличко

Рада вылила ушат холодной воды на бедных журналистов, а те, в свою очередь, не оклемавшись, полили новостные ленты информацией, будто Виталий Кличко не сможет принять участие в президентской кампании 2015 года.

Бурю эмоций вызвало принятие Закона о внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно учета и регистрации налогоплательщиков. Проще говоря, лицо, которое имеет право постоянного проживания в другой стране, считается таким, что не проживает в Украине. Соответственно, Кличко не «насобирает» необходимых для участия в президентской гонке 10 лет.

Читайте также: ВР отсеяла Кличко из кандидатов в президенты. Оппозиция вину отрицает

Однако The Kiev Times нашел другой ответ на главный вопрос повестки дня. Оказывается, все разговоры вокруг лидера партии УДАР — демагогия, он может и будет баллотироватся. От горе-изменений пострадают «заробитчане».

— Эта дебильная поправка, которую с нарушением регламента провел спикер Верховной Рады, никоим образом не может сузить конституционные права любого гражданина Украины, в том числе и Виталия Кличко, — эмоционально включается в заочную дискуссию вокруг налогового закона народный депутат от партии УДАР Валерий Карпунцов. — Нет никаких предосторежений для Кличко! Но, к сожалению, появились предостережения для наших граждан, которые временно живут и работают за границей, оплачивая там налоги. «Заробитчан» — сотни тысяч, и этой поправкой ставится под сомнение наличие у них конституционных прав.

Кличко — гражданин Украины с 1991 года, с 1992-го у него постоянная прописка в одном месте. Виталий — Герой Украины, как до этого времени реализовывал свои права выбирать и быть избранным, так и дальше будет их реализовывать. Он уже официально огласил, что идет в президенты Украины, и на пути у него не может стать сегодняшняя глупость.

 

24 октября 2013, 18:40
5
Версия для печати Отправить
 • Pingback: За незаконные поправки Рыбак может ответить | Власть | The Kiev Times()

 • Pingback: Генпрокуратура: какие нардепы, какой Кличко, какие обращения? | Власть | The Kiev Times()

 • patriotinform

  Кличко організував висування
  самого себе від об’єднаної опозиції, використавши зміни до Податкового кодексу. Після прийняття Верховною Радою т.зв. «поправки Кличка» — змін до Податкового кодексу
  в частині, що стосується обліку й реєстрації платників податків, згідно з якою «у випадку, якщо особа має право постійного проживання на території іноземної
  держави, вона вважається такою, яка не проживає в Україні», лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко вирішив підняти свій рейтинг серед населення звинувативши
  представників влади у намірах не допустити його до виборів президента, хоча закон ретельно опрацьовувався у фракції «УДАР», а відповідальною була Оксана Продан. Першими кроком Кличка після прийняття відповідних змін, стала його публічна заява з парламентської трибуни про намір балотуватися на пост глави держави та застосування до нього брудних технологій влади, як до стовідсоткового майбутнього переможця президентських виборів. Другим – мабуть не без допомоги псевдо-юристів «УДАРу», звернення до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати махінації, які виникли при підготовці змін до податкового кодексу, оскільки, нібито, підпис опозиційного нардепа, який вніс поправку — підробка. Наступним, можливо найсенсаційнішим кроком, став розісланий «УДАРом»
  всім регіональним осередкам циркуляр щодо початку активної фази президентської кампанії В.Кличка. При чому, Кличко ще виступав з трибуни, а в цю хвилину регіональні осередки вже роздруковували нові вказівки кандидата в президенти Кличка. Мабуть не треба казати, що у документі немає місця президентським амбіціям Тягнибока, чи Яценюка, тут навіть обумовлені перші кроки Кличка-президента. А як же об’єднана опозиція, запитаєте ВИ, та відповідь лежить на поверхні. ЇЇ не має, і ніколи не було, у всякому разі у практичній площині. Кожен сам за себе, але Кличко не витримав першим і презентував себе головним претендентом на президентство. Думається, кроки у відповідь від Яценюка і Тягнибока не заставлять на себе чекати. Віталій Володимирович, можливо в силу розумових особливостей та переконання, що Він-найрозумніший, але все «шито білими нитками». Стратегічні кроки Віталія
  Кличка зрозумілі, але зрада ніколи не була у пошані. Далі будемо спостерігати, як опозиційні партії і їх лідери будуть «топити» один одного!!!

 • Pingback: Итоги недели: как Арсений «спасал» Украину от Кличко, а страна требовала крови | Выбор редакции | The Kiev Times()

 • Ру

  Жаль(( вот таких удобных западу людей подпускать нельзя ко власти(((((

«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

14:2913:3112:3411:4310:469:599:268:430:1323:4622:4722:1921:4621:0120:4119:5318:5618:2317:2616:2315:2814:2913:2712:3411:41
Все новости »

Другие рубрики