The Kiev Times - ежемесячная аналитическая газета и новостной сайт

Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар»

15 мая 2014, 20:28
20
Версия для печати Отправить
Олег Маслюк

Сойти с ума, отслеживая политические события в Украине, не сложно. Главное — верить всему, что говорят политики и публикуют СМИ.

В схватке технологов, когда Олег Ляшко спасет Крым, Михаил Добкин объединит страну, Сергей Тигипко наконец-то поднимет экономику, а при Петре Порошенко заживем по-новому, персонажи Дарта Вейдера и Олега Маслюка не кажутся белыми воронами.

Читайте: Даниил Яневский о «совке» в уме и Украине сегодня

Более того, при удачной раскрутке за них будут голосовать, а в перспективе образы можно капитализировать и втридорога продать. Все, как у привычных политиков.

В среду я не случайно присутствовал на митинге в поддержку кандидата в мэры Киева Олега Маслюка.

Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар», фото - Личность. «The Kiev Times» Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар», фото - Личность. «The Kiev Times» Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар», фото - Личность. «The Kiev Times» Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар», фото - Личность. «The Kiev Times» Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар», фото - Личность. «The Kiev Times» Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар», фото - Личность. «The Kiev Times»

Маслюк декларирует честность в отношении к избирателям, не обещает им золотые горы, убежден, что победит коррупцию. Реформа жилищно-коммунального хозяйства и обеспечение квартирами киевлян — важнейший пункт программы. Конкурентов себе не видит.

В общем, типичная демагогия, которую, убежден, за годы Независимости, читатель не единожды слышал от президентов, премьеров, министров, депутатов, мэров. На мгновение мне показалось, что перед толпой зевак выступает не Олег Маслюк, а… (подставляем ФИО едва ли не каждого политика).

Но Маслюк не политик, и кандидат в мэры Киева он всего лишь виртуальный. Ему позволено заниматься демагогией, в отличие от тех, кто всерьез нам обещает преодолеть коррупцию, наладить социальные лифты. Вот уже и 23-й год Независимости, а мы все верим.

Поверим и сейчас?

Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар», фото - Личность. «The Kiev Times»

«Я не технічний кандидат!»

— Олеже, Леся Оробець зняла кандидатуру на вашу користь?

— Моя кампанія набула такої сили, що деякі кандидати, усвідомлюючи майбутній програш, психологічно не витримують. Хто наступний? Це може бути будь-хто. Я чесний перед людьми, тому не відчуваю психологічного натиску.

— Чи велися перемовини з Віталієм Кличком, аби й він зняв кандидатуру на вашу користь?

— На жаль, ні. Більш того, Кличко — мій перший конкурент. Люди, які прийшли у політику нещодавно, як Кличко, досі не усвідомлюють усієї складності політичних процесів.

Віталій був прекрасним боксером, заробив грошей о-го-го скільки, але не знаю, чи такий різкий перехід піде йому на користь.

Я ж у політиці здавна. Очолював сільську раду Бондарки, де набув навичок управління структурою.

— Ви готові викликати на боксерський ринг свого головного конкурента?

— Коли удар рукою, наче металевою рейкою по голові, ти починаєш думати, чи потрібно це. Я не побоявся би вийти. Але інстинкт самозбереження підказує, що це може бути кінцем моєї політичної кар’єри.

— Якщо Кличко попросить вас зняти кандидатуру на його користь, скільки це йому коштуватиме?

— Я цього не робитиму, за мною — громада. Ви ж бачили, скільки людей сьогодні мене підтримувало! Ну не можу я підводити синів України!

— Ваша програма багато в чому схожа на програму Петра Порошенка. Назвімо її «Жити по-новому». Чимало політичних аналітиків сходяться на думці, що Маслюк — технічний кандидат Порошенко…

— Недавно в мережі з’явилася наша спільна фотографія, але це не означає, що я технічний кандидат. Я сам роздаю агітпродукцію, спілкуюся з людьми, хіба таке роблять технічні кандидати? (Спеціально для The Kiev Times Олег Маслюк залишає автограф на світлині з Петром Порошенком. — Р.Б.).

Олег Маслюк: «Літери вивчили, а досі читаємо буквар», фото - Личность. «The Kiev Times»

«Побудую кільцеву дорогу»

— Назвіть п’ять проблем, які Києву потрібно вирішити негайно.

— Поселення приїжджих, адже людям ніде жити. Спрощення чиновницьких установ. У мене в Бондарці одна тьотя Люба сидить, все дуже просто. Тому докорінно спрощуватиму системні явища, які у нас виникли. Бо отак побігаєш по місту, то й жити не схочеться.

Найважливіше — озеленення міста. Приїдеш на Троєщину — там одна берізка на три 16-поверхівки.

Транспорт. Кільцева дорога через Чернігів. Київ треба розвантажити.

— Приїжджі — проблема столиці?

— Навпаки, велика перевага! Приїжджий — це трудівник, який найчастіше у Києві здобуває освіту. Але потім асимілюється, залишається і трудиться в поті чола.

Ви часто чуєте українську мову в Києві? Ні? Ось і я не часто. Саме завдяки приїжджим у Києві живе суржик, українська мова.

— Яким буде ваше перше розпорядження після очікуваної перемоги?

— (Пауза). Про це навіть не думав. Гадаю, зроблю щось приємне — концерт на Майдані, саме день Києва в кінці травня…

«Допоможу киянам стати на ноги»

— Чи можливий прихід на посаду мера Києва комедійного персонажу?

— Хм… Можливо. Людям допекла однобокість лозунгів, їм хочеться чогось нового, і бісові технологи можуть зробити комедійний персонаж у політиці.

— Чимало українців вважає, що лідери соціологічних опитувань загралися і виглядають смішно…

— Влучно сказано! Нічого додати. Коли їдеш по місту і 60 відсотків білбордів одне й те ж — то допікає! Уявіть, що всі літери знаєте, але продовжуєте читати буквар.

— Що вас відрізняє від Дарта Вейдера?

— Я з планети Земля, у мене немає космічної армії, з України, умію працювати на землі, я — людина, яка зможе допомогти приїжджим киянам стати на ноги.

15 мая 2014, 20:28
20
Версия для печати Отправить
«   »
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс

Новости

23:4622:4721:3620:4118:5616:2314:2913:0112:2312:1410:469:599:268:4323:4621:4620:4116:3216:2314:2913:3312:4712:0311:4310:46
Все новости »

Другие рубрики